Aktualności

Ogłoszenie, nabór pracowników

EPORE Sp. z o. o. z siedzibą w Bogatyni jest firmą działającą z sukcesem od kilkunastu lat w branży energetycznej i ochrony środowiska. Aktualnie, w związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 ŚLUSARZ - OBCHODOWY URZĄDZEŃ ODPOPIELANIA i REKULTYWACJI

Miejsce pracy: EPORE Sp. z o. o. Oddział Bogatynia, Wydział Rekultywacji

OPIS STANOWISKA:

  • Eksploatacja urządzeń odpopielania, rekultywacji w zakresie ich obsługi

i konserwacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym, energetycznym,

  • wysoka motywacja do pracy, solidność, rzetelność, samodzielność, komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym - ruch ciągły.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze urządzeń transportu taśmowego w przemyśle energetycznym lub górniczym,

  • uprawnienia energetyczne,

  •  uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy stałą pracę w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny w terminie do 27 września 2015 roku na adres e-mail: adam.depa@epore.plbądź przekazywanie osobiście lub pocztą na adres:

EPORE Sp. z o.o. Oddział Bogatynia 59-916 Bogatynia, ul. Środkowa 7

z dopiskiem na kopercie: „rekrutacja”.

 Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć