Przewodniczący oddziałowi NSZZ Solidarność '80

W oddziałach KWB Turów na kadencje 2016-2020:

Koło nr 1 oddział g-1

  • Łamasz Ryszard - przewodniczący
  • Wojtyła Karol - zastępca

Koło nr 2 oddział g-2

  • Podpora Grzegorz - przewodniczący
  • Gorszanów Dariusz - zastępca   

Koło nr 3 oddział g-3

  • Janusz Baranowski - przewodniczący
  • Kulesza Mirosław - zastępca

Koło nr 4 oddział g-4

  •  Ewa Jaguś - przewodnicząca 
  •  Krasiński Krzysztof - zastępca

Koło nr 5 oddział z-1

  • Edyta Mucha - przewodnicząca
  • Tomaszewski Mariusz - zastępca

Koło nr 6 oddział z-2

  • Krasiński Jan Paweł - przewodniczący
  • Kamiński Andrzej - zastępca

Koło nr 7 oddziały a-1, a-2

  • Grzegorz Sasal - przewodniczący
  • Robert Mandrykowski - zastępca

Koło nr 8 oddziały e-1, e-2

  • Dworzyński Marek e-1 - przewodniczący
  • Zatylny Robert e-2 - zastępca (pełniący obowiązki przewodniczącego na e-2)

Koło nr 9 oddział e-3

  •  Artur Kurasiewicz- przewodniczący
  •  Jędykiewicz Waldemar - zastępca

Koło nr 10 oddziały e-4, IPP, PGE GiEK

  • Markowski Sebastian - przewodniczący

Koło nr 11 oddział m-4 byłe oddziały r-1, r-4, r-5, s-2

  •  Szczasiuk Bogusław - przewodniczący
  •  Robert Kopiński- zastępca

Koło nr 12 oddział m-3 były oddział  r-2

  • Kulibowski Andrzej - przewodniczący
  • Mirosław Lis- zastępca

Koło nr 13 oddział m-1

  • Kossakowski Jacek - przewodniczący

Koło nr 14 oddział m-2

  • Dec Andrzej - przewodniczący

Koło nr 15 oddziały DOA, DLK, DN, DA

  • Szatkowski Zbigniew - przewodniczący

Koło nr 16 oddziały TGO, TIC, TID, TTR, TZC,TZR, TZW

  • Pakuła Grzegorz - przewodniczący

Koło nr 17 oddziały FZM, TGL, Mega Med.

  • Rebejko Teresa - przewodnicząca

Koło nr 18 oddział n-1

  • Piotr Hałas - przewodniczący

Koło nr 19 oddział s-1

  •  Łukasz Poźniak- przewodniczący
  •  Niedźwiedź Bogusława - zastępca

Koło nr 20 oddział o-2

  • Roman Ciesielski - przewodniczący

Koło nr 21  Mega Serwis

  •  Agnieszka Duś- przewodnicząca
  •  Barbara Smółkowska - zastępca

Koło nr 22  BESTGUM

  •  Sebastian Kurantowicz - zastępca (pełniący obowiązki przewodniczącego)

Koło nr 23  BETRANS

  •  Karina Królikowska - przewodnicząca

Koło nr 24 oddział DLP

  • Bednarz-Starzyńska Iwona - przewodnicząca
wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć