Aktualności

Petycja w obronie kompleksu Turów

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuje pracownikom Oddziału i wszystkim osobom sprzymierzonym naszym działaniom, którzy zaangażowali się w akcję zbierania podpisów pod poparciem petycji kierowanej do Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w obronie kompleksu Turów.

Każdy oddany dotychczas podpis jest – jest podpisem ważnym i honorowanym.

Wciąż bardzo potrzebna jest Państwa pomoc i zaangażowanie. Pokażmy ogromny potencjał naszego otoczenia zawodowego. Wykorzystajmy tę siłę do końca i zwiększmy maksymalnie Nasz kapitał do dalszych działań.

Im więcej zbierzemy podpisów z poparciem, tym silniejszy mandat będziemy posiadać w egzekwowaniu praw do dalszego niezakłóconego funkcjonowania naszej kopalni i elektrowni.

To akcja  mająca na celu zagwarantowania sobie i naszym dzieciom bezpiecznej przyszłości.

Nie zwlekajmy. Suma zebranych podpisów będzie świadectwem determinacji i aktywności całego środowiska górniczego i energetycznego. Zróbmy wszystko, abyśmy potem nie musieli żałować, że mogliśmy zrobić więcej.

Proszę o maksymalną mobilizację do samego końca akcji! Wciąż jest czas na działanie!

Aktywność każdego z Nas, ma także wpływ na postawy Naszych Koleżanek i Kolegów.

Staramy się pozyskać jak najliczniejsze poparcie przedsięwzięcia. Każdy kto do tej pory nie włączył się w akcję, wciąż ma możliwość podjęcia działań i zaangażowania się w niewątpliwie najważniejszą dla nas sprawę – obronę kompleksu Turów.

Liczy się każdy podpis!

 

Z poważaniem

 

Sławomir Wochna

Dyrektor Oddziału KWB Turów

wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć