Aktualności

NN Investment Partners TFI zmieniła się w Goldman Sachs TFI S.A.

Szanowni Państwo, przekazujemy wiadomość:

W związku z tym, iż dniem 24 kwietnia br. NN Investment Partners TFI zmieniła się w Goldman Sachs TFI S.A. w załączeniu przesyłam Państwu pismo kierowane do Uczestników Pracowniczego Programu Emerytalnego zawierające szczegóły na temat tego wydarzenia „Informacja dla Pracownika – Zmieniamy się z NN Investment Partners TFI w Goldman Sachs TFI”. – wraz z poniższą informacją przygotowaną przez Goldman Sachs TFI S.A.

„WAŻNE INFORMACJE

Nadchodząca zmiana a obsługa administracyjna Programu

  • Nie ma konieczności aneksowania umów PPE - zmiany nazwy Towarzystwa i zarządzanych przez nie funduszy inwestycyjnych wprowadzimy przy okazji zaplanowanych do realizacji zmian;
  • nie zmieniają się numery rachunków bankowych do wpłat składek;
  • formularze do obsługi programu (wersje do druku) – nowe formularze dostarczymy Państwu do 24 kwietnia br. aby komfortowo i bez przeszkód mogli Państwo je podmienić w swoich ścieżkach obsługi Pracowników.
  • formularze w wersjach elektronicznych (linki rejestracyjne, Serwis Transakcyjny NN TFI24) – zaktualizujemy je z dniem 24 kwietnia br. Nie będzie to wymagało od Państwa żadnych dodatkowych działań.
  • materiały informacyjne dla Uczestników Programu (np. ulotki) – Będziemy przekazywać je Państwu sukcesywnie.

Kontakt z nami

  • Numery telefonów na naszą Infolinię pozostają bez zmian.
  • Zmieni się adres naszej strony internetowej na www.gstfi.pl. Natomiast jeszcze przez pewien czas, pomiędzy starą a nową stroną internetową, będą funkcjonowały przekierowania. Zmian, w wykorzystywanych przez Państwa linkach kierujących na naszą stronę internetową, możecie Państwo dokonywać sukcesywnie i w dogodnym dla Państwa terminie.

Zachęcamy, aby 24 kwietnia odwiedzili Państwo naszą stronę internetową www.gstfi.pl w nowej odsłonie. Będą na niej dostępne informacje o zmianie nazw naszej spółki oraz zarządzanych przez nas funduszy.

Jeśli chcą nas Państwo o coś jeszcze zapytać, zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,

Zespół NN Investment Partners TFI S.A.”

 

 

wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć