Aktualności

Miasteczko Zdrowia - Sala Zborna KWB Turów
Serdecznie Zapraszamy wszystkich pracowników Oddziału KWB Turów oraz PGE GiEK S.A. świadczących pracę na terenie KWT do uczestnictwa w akcji promującej zdrowy tryb życia i profilaktykę przeciwnowotworową pod hasłem"MIASTECZKO ZDROWIA", zorganizowanej przez Pracodawcę z udziałem Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu w dniu 8 grudnia 2015 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 w Sali Zbornej. 

W trakcie spotkania wykonywane będą: 

1. Badania dermatologiczne - ocena znamion w kierunku wykrycia raka skóry. Badanie przy użyciu dermatoskopu wykonywane będzie przez lekarza specjalistę onkologii klinicznej od godz. 9.00 do godz. 13.00.

2. Badania cytologiczne - wykonywane będą w Punkcie I Pomocy. Ilość miejsc ograniczona. 

3. Pomiary dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu - w kierunku raka płuca.

4.Nauka samobadania piersi i informowanie o badaniach przesiewowych w  regionie (cytologia, mammografia, kolonoskopia). 

Mammograficzne badanie piersi odbędzie się w styczniu 2016r. w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu (transport zapewniony). 
Szczegółowe informacje dotyczące badania zostaną przekazane w terminie późniejszym. 

Zapisy na badania cytologiczne, mammografię oraz na listę rezerwową do dermatologa prowadzi sekretariat działu DL, tel. 5 -770. 

Podczas Akcji będzie możliwość zapoznania się z Europejskim Kodeksem Walki z Rakiem oraz skorzystania z porad specjalistów w zakresie zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej, unikania uzależnień, uczestnictwie w badaniach profilaktycznych. 

Do udziału w Akcji zapraszamy pracowników Oddziału KWB Turów oraz pracowników PGE GiEK S.A. świadczących pracę na terenie KWT. Wszystkie badania przeprowadzane są bezpłatnie. 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 5-770.
wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć