Przewodniczący oddziałowi NSZZ Solidarność '80

W oddziałach KWB Turów na kadencje 2020-2024:

Koło nr 1 oddział g-1

  • Łamasz Ryszard - przewodniczący
  • Kowalik Piotr - zastępca

Koło nr 2 oddział g-2

  • Kubiś Waldemar - przewodniczący
  • Podpora Grzegorz - zastępca   

Koło nr 3 oddział g-3

  • Baranowski Janusz  - przewodniczący
  • Ciechanowicz Robert - zastępca

Koło nr 4 oddział g-4

  • Banak Marek -  przewodniczący
  • Krasiński Krzysztof - zastępca

Koło nr 5 oddział z-1

  • Edyta Mucha - przewodnicząca
  • Tomaszewski Mariusz - zastępca

Koło nr 6 oddział z-2

  • Krasiński Jan Paweł - przewodniczący
  • Rataj Dawid - zastępca

Koło nr 7 oddziały a-1, a-2, DN

  • Klemt Maciej - przewodniczący

Koło nr 8 oddziały e-1, e-2

  • Dworzyński Marek  - przewodniczący
  • Woźniczka Dariusz - zastępca

Koło nr 9 oddział e-3

  • Kurasiewicz  Artur - przewodniczący
  • Bremensztul Antoni - zastępca

Koło nr 10 oddziały e-4, IMC, PGE GiEK , Bestgum

  • Markowski Sebastian - przewodniczący

Koło nr 11 oddział m-1 , m-2

  •  Dworzyński Andrzej m-2- zastępca

Koło nr 12 oddział m-3

  • Mirosław Lis- przewodniczący
  • Curyło Stanisław -zastępca

Koło nr 14 oddziały n-1 ,n-3

  • Pietrzykowski Mariusz - przewodniczący
  • Hałas Piotr -zastępca

Koło nr 15 oddziały o-1, o-2

  • Rosiejak Marek - zastępca

Koło nr 16 oddziały s-1, s-2, s-3

  • Poźniak Łukasz - przewodnicząy
  • Ksoń Oskar - zastępca

Koło nr 17 oddział  FM, Mega Med., DB, Elbest Sekurity

  • Mausberg Jacek - zastępca

Koło nr 18 oddział DOA, DLK

  •  Szatkowski Zbigniew- przewodniczący

Koło nr 19 oddział  TZR, IMD, IMK, INI, INP, IZB, TR, TZC, TC

  • Pakuła Grzegorz - przewodniczący

Koło nr 20  Mega Serwis

  •  Lewandowska Anna- przewodnicząca
  •   - zastępca

Koło nr 21  BETRANS

  • Ciupko Paulina - przewodnicząca

Koło nr 22 oddział DLP

  • Bednarz-Starzyńska Iwona - przewodnicząca
wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć