Wycieczki

Organizujemy wczasy do Chorwacji  Okrug Gornij (koło Trogiru)

Data wczasów 1.07 do 12.07 2014


Cena od 1450zł i 1500zł w zależności od pokoju i zakwaterowania.

 

W cenę wliczono:
- 9 noclegów  w nadmorskiej miejscowości Okrug Gornij (koło Trogiru);
- 10 obiadokolacji;
- opiekę pracownika biura;
- przejazd autokarem luksusowym (WC, klimatyzacja, video, barek z chłodnymi i ciepłymi napojami za PLN);
- ubezpieczenie NW i KL.

Ponadto proponujemy zwiedzanie następujących miejsc (za dodatkową opłatą): Split-Omisz, Park Narodowy rzeki Krki, Park Narodowy Jezior Plitwickich, oraz rejs statkiem na okoliczną wyspę Szolta.

30 maja wszystkie Dzieci i nie tylko bawili się w Heide Parku największego parku rozrywki w północnych Niemczech który znajduje się  koło miasta Soltau (Hamburg). Choć całą droge padał deszcz to na miejscu rozpogodziło się i mogliśmy cieszyć się dobrą zabawą.

Związkowcy wraz z rodzinami bawili się w Tropical Island sobotni dzień spędzili na odpoczywaniu, kąpaniu i opalaniu się.

Wszystkich chętnych Członków Związku wraz z członkiem rodziny zapraszamy na grzybobranie które odbędzie sie w dniu 21.09.2013 w razie braku "owoców lasu" lub pogody Komisja zastrzega sobie do przełożenia terminu wyjazdu.

31 maja wszystkie Dzieci i nie tylko bawili się w Heide Parku największego parku rozrywki w północnych Niemczech który znajduje się  koło miasta Soltau (Hamburg). Choć całą droge padał deszcz to na miejscu rozpogodziło się i mogliśmy cieszyć się dobrą zabawą.

17 - 19 maja odbył się wyjazd  do Wielenia.

Związkowcy wraz z rodzinami zwiedzali Zamek Książ na XXV Festiwalu Kwiatów i Sztuki.

Związkowcy wraz z rodzinami bawili się w Tropical Island sobotni (zimny) dzień spędzili na odpoczywaniu, kąpaniu i opalaniu się.

wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć