Aktualności

Ministerstwo Gospodarki

Piechociński już oficjalnie wicepremierem i ministrem gospodarki.

Prezydent Bronisław Komorowski powołał 6 grudnia 2012 r. Janusza Piechocińskiego na wicepremiera i ministra gospodarki - poinformował resort gospodarki.

- Dzisiaj jest piękny dzień. Najlepszym prezentem jest trochę ciepła i życzliwości, niech ta życzliwość towarzyszy nam jak najdłużej. Mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć: "Deklarowałeś, że nie zawiodłeś. Nie zawiodłem". - powiedział po zaprzysiężeniu wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.

Natomiast podczas spotkania z kierownictwem MG Piechociński deklarując gotowość do ciężkiej i efektywnej pracy podkreślił; że liczy na również na przychylność i życzliwość pracowników i kierownictwa ministerstwa.

Nowy szef resortu gospodarki zapowiedział również konferencję prasową, która odbędzie się w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

Piechociński jest następcą Waldemara Pawlaka, który zrezygnował z funkcji wicepremiera i ministra gospodarki po przegranych wyborach na stanowisko prezesa PSL.

CIRE.PL

wycieczki wycieczki dział kadr i spraw socjalnych dział kadr i spraw socjalnych spółki spółki galeria zdjęć galeria zdjęć